Dovolená v luxusním hotelu Creta Maris

Přejete si strávit zářijové dny na pláži u moře? Vyrazte za sluníčkem na dovolenou na Krétu. Na největším řeckém ostrově se nachází spousta kvalitních hotelů, které jsou i po prázdninách připravené splnit veškerá vaše přání a očekávání. Právem se k nim řadí pětihvězdičkový hotel Creta Maris v krétském letovisku Hersonissos.

All inclusive pobyt plný sportů, zábavy i kvalitního jídla

Creta Maris Beach Resort se rozprostírá v malebném prostředí na pláži a poskytuje prvotřídní a luxusní all inclusive služby. Na hosty čeká komfortní ubytování v moderně zařízených hotelových pokojích nebo krásných bungalovech, usměvavý personál ve stejnokrojích připravený splnit veškeré jejich požadavky a šest venkovních bazénů s množstvím lehátek i sedaček. Milovníci sportu se mohou vyřádit na tenisových kurtech, ve fitness centru nebo na plážových hřištích. Na menší písčité pláži s pozvolným vstupem do moře je pro hosty připraveno dostatek lehátek, sprchy i venkovní bary, kde se mohou ovlažit chlazenými drinky a míchanými nápoji.

Pokud budete chtít během vašeho all inclusive pobytu zažít trochu adrenalinu, doporučuji zavítat do centra vodních sportů. Za vyzkoušení určitě stojí plavba na adrenalinové lodi a jízda na vodních skútrech.

Šest tematických restaurací a zajímavé výlety do okolí

Milovníci dobrého jídla a pití se v Creta Maris Beach resort budou cítit jako v ráji. V areálu hotelu se totiž nachází šest restaurací a barů. Každá z restaurací se navíc zaměřuje na jinou mezinárodní kuchyni a vy si tak budete moci vybrat z širokého výběru těch nejskvělejších mezinárodních specialit.

V případě, že byste rádi prozkoumali krajinu kolem hotelu, máte na výběr hned několik možností. Romantiku slibuje projížďka vláčkem při západu slunce, během které máte možnost spatřit všechny zajímavé místa kolem hotelového komplexu. Pro ty ostatní, kteří si chtějí ostrov projet sami, je připravena půjčovna aut a oblíbených skútrů.

V Creta Maris nezapomínají ani na děti

Hotel Creta Maris je rovněž ideálním místem pro krásnou rodinnou dovolenou s dětmi. Pro děti jsou připravené speciální bazény se skluzavkami a dalšími vodními atrakcemi, dále pak dětský klub, hřiště i herna. Součástí hotelového personálu je i početná skupina animátorů, kteří každý den vymýšlejí různé zajímavé programy nejen pro děti.

Prohlédněte si si aktuální zájezdy do Řecka a užijte si spokojenou dovolenou na Krétě.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.