Tipy na dovolenou v Řecku

Léto je ideální dobou pro dovolenou u moře a jedním z nejoblíbenějších míst pro takovouto dovolenou je Řecko. Se svými nádhernými plážemi, romantickým pobřežím, rozmanitými turistickými letovisky a městy plnými historických památek je doslova rájem dovolené. Navíc si zde přijde na své opravdu každý. Mladí turisté jistě ocení rušný noční život některých zdejších letovisek a pestré možnosti sportovního vyžití, rodiny s dětmi klidné zázemí rodinných hotelů, mírně se svažující pláže s čistým mořem a pestré možnosti výletů.

Aktuální nabídku zájezdů do Řecka můžete nalézt na online srovnávači zájezdů www.newtravel.cz. Na tomto webu máte k dispozici přehledně seřazeny aktuální zájezdy do Řecka od desítek cestovních kanceláří. Jednoduše a rychle se tedy můžete zorientovat v cenách jednotlivých CK a vybrat si nabídku, která bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. V nabídce naleznete jak klasické zájezdy do Řecka, tak oblíbené last minute zájezdy, stejně jako informace o aktuálně probíhajících slevách, které můžete při své rezervaci uplatnit. Rezervace dovolené probíhá přímo na webu dané CK, stačí pouze kliknout na vámi vybranou nabídku a budete přesměrováni na rezervační formulář na webu CK.

Dovolená na řeckých ostrovech

Velké množství turistů, kteří přijíždějí na dovolenou do Řecka, míří právě na řecké ostrovy. Láká je sem nejen nádherná krajina, ale také kvalitní nabídka turistických letovisek s luxusními hotely, ale také levnějšími apartmány. Ostrovy jsou navíc skvělým místem pro zajímavé výlety – například ostrovy Rhodos a Kréta jsou proslulé svou vysokou koncentrací historických památek a nádherných uměleckých děl, které si můžete prohlédnout ve zdejších muzeích a galeriích. Zpestřete si svou dovolenou n řeckých ostrovech zajímavými výlety a poznávejte z Řecka více, než jen turistická letoviska! Mezi oblíbené ostrovy pro dovolenou v Řecku patří kromě Rhodosu a Kréty také Zakynthos, Santorini, Samos, Korfu nebo Lesbos.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.