Vydejte se ke kořenům evropské civilizace

Řecko, místo vzniku evropské civilizace, je ideálním místem pro letní dovolenou. Díky své rozloze a četným ostrovům si zde mohou užít spokojenou dovolenou všichni milovníci umění, kultury, sportu, nočního života i ti, kdo chtějí jen lenošit na pláži a relaxovat. Nabídka turistických letovisek je nepřeberná a stejně tak je velmi bohatá i nabídka zájezdů do Řecka.

Pokud přemýšlíte nad dovolenou v Řecku, základní otázkou je, zda se chcete vydat na řecké ostrovy, nebo zůstat na pevnině. Každé místo má své kouzlo a osobitý charakter – pevnina je bohatá na zajímavá historická města, ostrovy disponují krásnou krajinou a velkým množstvím pláží. Výběr není vždy jednoduchý a měli byste zohlednit zejména cíl a jakým do Řecka přijíždíte a také například dostupnost – některé ostrovy jsou dostupné pouze lodí a musíte tedy počítat s delší cestou.

Dovolená na řeckých ostrovech

Láká-li vás dovolená na slunném ostrově, Řecko je pro vás v jižní Evropě tou nejlepší volbou! Nabízí totiž široké množství ostrovů a menších ostrůvků, na nichž můžete prožít svou dovolenou. Navíc je Řecko proslulé svými olivovými háji a citrusy, jejichž vůně se line do širokého okolí. Na své si zde přijdou také milovníci vína a dobrého jídla, které si zde užijete opravdu do sytosti! Samozřejmostí je také možnost návštěvy zajímavých kulturních památek nebo výletní plavba do okolí. Mezi nejvyhledávanější řecké ostrovy patří Rhodos a Kréta. Oba tyto ostrovy disponují desítkami turistických letovisek, kvalitní nabídkou hotelů, malebnými plážemi a zajímavými městy plnými památek. Dalšími oblíbenými ostrovy Řecka jsou například Santorini, Zakynthos, Karpathos, Samos, Kos, Thassos a Korfu.

Aktuální zájezdy do Řecka

Aktuální zájezdy do Řecka, včetně podrobných informací o jednotlivých ostrovech, naleznete na webových stránkách srovnávače zájezdů NewTravel.cz. Najdete zde také informace o aktuálních slevách na zájezdy do Řecka, včetně first minute a last minute slev a dovolené pro děti zdarma.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.